Darmowe testy na prawo jazdy

Darmowe testy na prawo jazdy

Darmowe testy na prawo jazdy

Najlepszym sposobem przygotowania się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy jest rozwiązywanie testów ułożonych z pytań egzaminacyjnych.
Egzamin na prawo jazdy jest egzaminem państwowym, w związku z tym pytania w nim zawarte muszą być jawne.
Wiele szkół jazdy udostępnia swoim kursantom bazę pytań egzaminacyjnych. Ale co mają zrobić kandydaci na kierowców, którym tych pytań nie udostępniono? Albo, osoby, które ponownie muszą zdać egzamin?
Osoby te zapraszamy na stronę e-testy.edu.pl, znajdują się na niej darmowe testy na prawo jazdy dla wszystkich kategorii.

Czym ta strona różni się od innych stron o tej samej tematyce?

  • Po pierwsze, na stronie e-testy.edu.pl znajdziecie darmowy dostęp do całej bazy pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy i to na wszystkie kategorie.
  • Po drugie, kandydaci na kierowcę, ubiegający się o kategorię B prawa jazdy mogą rozwiązywać darmowe testy na prawo jazdy na dwa sposoby – albo całą bazę pytań egzaminacyjnych – pytanie po pytaniu, lub losowo dobrane zestawy pytań.
  • Po trzecie, nie dość że dostęp do bazy pytań jest darmowy, to jeszcze nikt nie wymaga rejestracji użytkownika strony.
    Testy tam można więc rozwiązywać za darmo i bez udostępniania swoich danych osobowych.

Po rozwiązaniu testu, wyświetlany jest jego wynik. Istnieje możliwość sprawdzenia błędnie rozwiązanych pytań. Ze strony tej można też swobodnie korzystać za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *